Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

Dealer BMW OlszowiecO firmie

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,

  • nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów,

  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,

  • optymalizowanie polityki podatkowej,

  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych,

  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,

  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,

  • nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego

  • polityka zatrudniania

Nasze wymagania

  • Posiadasz wiedzę z zakresu finansów spółek, prawa podatkowego i prawa handlowego;

  • Myślisz strategicznie i analitycznie;

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu finansami grupy spółek;

  • Szukasz zawsze najlepszych rozwiązań, niekoniecznie tych najwygodniejszych lub najprostszych;

  • Lubisz Negocjować;

  • Lubisz Zarządzać zespołem;

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Samodzielne stanowisko, dające możliwości rozwoju zawodowego;

  • Partnerską współpracę z Zarządem;

  • Przyjazną atmosferę i współpracujący Zespół;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

BMW Olszowiec, dealer z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadający w portfolio produkty BMW, BMW M, BMW i, BMW Luxury, poszukuje Dyrektora Finansowego.

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podejmowania wyzwań oraz cechuje Cię wewnętrzna motywacja do osiągania wspólnie wyznaczanych celów, złóż aplikację i zacznij czerpać radość z pracy oraz Radość z jazdy.

Przewiń do profilu firmy