Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

NALEPA CAPITAL TRUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bydgoska 2A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

NALEPA CAPITAL TRUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bydgoska 2A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • WARUNKIEM ROZPATRZENIA APLIKACJI JEST UDZIELENIE ODPOWIEDŹI NA PYTANIA ZADANE W ANKIECIE PO ZAAPLIKOWANIU

  • Nadzór nad księgami rachunkowymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego

  • Nadzór nad obiegiem sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji

  • Nadzór poprawności i klasyfikacji kosztów, rozliczania kosztów produkcji i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów poprzez kontrolę dokumentów oraz analizę zapisów i sald kont księgowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ewidencją zdarzeń księgowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności US, ZUS, GUS, Banki, fundusze inwestycyjne, leasingodawcy)

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT

  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności

  • Nadzór prowadzenia spraw kadrowych, listy płac

  • Doradztwa dla zarządu w sprawach finansowych, podatkowych, księgowych

  • Kontakt z Zarządem

  • Kontakt z Organami Nadzoru

  • Przygotowanie budżetu Spółki oraz prognoz krótko i długo terminowych

  • Czuwanie i kontrola realizacji budżetu Spółki

  • Raporty i analizowanie danych finansowych Spółki

  • Współpraca z działem księgowości i kontrola kosztów i przepływów finansowych Spółki

  • Współpraca w kwestii optymalizacji polityki podatkowej oraz struktury kosztów poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych;

  • Dobór, tworzenie i współpraca nad działem odpowiadającym za powyższe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprawach finansowych, księgowych i podatkowych.

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • Znajomość programów : Comarch Optima, Płatnik, FK, MS Office ( w szczególności Excel )

  • Samodzielność, terminowość, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji

Mile widziane

  • List motywacyjny skierowany do Grupy Nalepa Capital Trust

To oferujemy

  • Stosunek i forma zatrudnienia do uzgodnienia

  • Sprzęt służbowy do dyspozycji w postaci telefonu, komputera po okresie próbnym możliwość rozbudowy

  • Możliwość rozwoju i realizacji wspólnego sukcesu grupy oraz rozwoju

  • Dobrą atmosferę pracy i pewność zatrudnienia

  • Warunki wynagrodzenia do uzgodnienia

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Grupa Holdingowa działająca w branży inwestycyjnej, nieruchomościowej, budowlanej oraz dealerskiej działające na terenie całego Kraju.

Przewiń do profilu firmy