Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

KONBET Poznań Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą pionów: finansowo-księgowego, administracji, kadr

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,

  • optymalizowanie struktury kosztów

  • zarządzanie płynnością finansową

  • kontakty i współpraca z audytorami, bankami, firmami ubezpieczeniowymi

  • oraz organami podatkowymi,

  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów,

  • wsparcie w procesach zarządzania firmą.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i kontrolingu

  • bardzo dobra lub dobra znajomość oprogramowania OPTIMA

  • komunikatywny poziom j. angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku