Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

Compremum Spółka Akcyjna

  • Mazowiecka 42, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mazowiecka 42

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie raportów finansowych i analiz,

  • nadzór nad płynnością finansową spółki,

  • cash management,

  • organizowanie, ewidencjonowanie i dokonywanie przelewów,

  • przygotowanie prognoz, zarządzanie ryzykiem finansowym,

  • przygotowanie analiz opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych i projektów,

  • nadzór, negocjacje i administrowanie instrumentami finansowania handlu (gwarancje, akredytywy),

  • ubezpieczenia.

Nasze wymagania

  • Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/finansowym,

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce prawa handlowego,

  • wykazujesz się znajomością obszarów analizy finansowej przedsiębiorstwa, analizy opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych,

  • masz doświadczenie w negocjowaniu, zawieraniu i prowadzeniu umów dotyczących finansowania działalności przedsiębiorstwa, w tym umów dotyczących kredytów w rachunku bieżącym,

  • potrafisz tworzyć skuteczne biznesplany i umiejętnie zarządzasz płynnością finansową spółki,

  • posiadasz doświadczenie w zakresie optymalizacji kosztów oraz struktury finansowania przedsiębiorstwa,

  • masz ugruntowaną wiedza o rynku finansowym i trendach z nim związanych,

  • znasz język angielski na poziomie min. B2,

  • posiadasz wiedzę na temat finansów, prawa gospodarczego, zapisów księgowych i regulacji podatkowych, prawa pracy, podatkowych, cen transferowych.

  • To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

To oferujemy

  • możliwość współpracy z firmą o stabilnej pozycji,

  • bezpośrednią współpracę z zarządem spółki,

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko,

  • umowę o pracę lub kontrakt menedżerski,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość udziału w budowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów,

  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • samochód służbowy,

  • niezbędne narzędzia i oprogramowania,

  • program grupowego ubezpieczenia na życie.

O nas

Nowoczesność dzięki doświadczeniu.

COMPREMUM S.A. to polska spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A

Postępujące w ostatnich latach otwarcie na biznesowe wyzwania w innych branżach było impulsem do budowy Grupy Kapitałowej wokół Spółki, która do końca 2021 roku była jednym z największych producentów stolarki otworowej w Polsce. Dziś, podążając za technologicznymi wyzwaniami rynku, łączymy w swoich działaniach użyteczność z dbałością o środowisko naturalne. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności na polskim rynku Spółka traktuje jako unikalny kapitał i jednocześnie ogromne zobowiązanie wobec właścicieli i pozostałych interesariuszy. Dziś silna Grupa Kapitałowa COMPREMUM, skupia spółki posiadające referencje i kadrę gotową do kompleksowej realizacji projektów na rynku usług budowlanych, deweloperskim i kolejowym.