Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Finansowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Mogileńska 50, Poznań, Polska pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • Pełny etat
  • 13.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.

    firma z kapitałem zagranicznym, produkująca części maszyn metodą obróbki skrawaniem, zatrudniająca 150 osób i posiadająca siedzibę w Poznaniu

    Zatrudni
    Dyrektora Finansowego
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad pracą działu Finansowo-Księgowego.
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów.
    • Przygotowywanie rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrola ich realizacji.
    • Odpowiedzialność za płynność finansową.
    • Prowadzenie zgodnej z przepisami polityki podatkowej.
    • Nadzór nad analizą kontrolingową.
    • Efektywna, bieżąca współpraca z Dyrektorem ds. Produkcji.

    Profil zawodowy Dyrektora ds. Finansowych

    Kandydatka/Kandydat powinien posiadać:

    • Wyższe wykształcenie ekonomiczne.
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzeniem finansami.
    • Gruntowną wiedzę z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych.
    • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem pracowników.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość systemu SAP.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji i zaangażowania.
    • Przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).