Dyrektor Finansowy

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych

  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych

  • odpowiedzialność za płynność finansową, określenie ryzyk finansowych i handlowych oraz przygotowywanie rekomendacji dla zarządu

  • budowa, rozwój i odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej (compliance)

  • identyfikowanie możliwości finansowania rozwoju przedsiębiorstwa w kraju i za granicą, w tym opracowywanie struktury finansowania inwestycji

  • budowa, rozwój i zarządzanie podległymi zespołami

  • współpraca z audytorami, doradcami podatkowymi, instytucjami finansowymi

  • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację

  • nadzór nad stosowanymi procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi

  • kreowanie i wdrażanie pomysłów poprawiających wyniki finansowe przedsiębiorstwa

  • zatwierdzanie okresowych raportów o sytuacji finansowej firmy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami, w audycie, ewentualnie w zarządzaniu strategicznym

  • dobra znajomość zagadnień podatkowych

  • praktyczna znajomość systemów finansowych

  • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia

  • zdolność długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i liderskie

  • umiejętność proponowania i wdrażania usprawnień

  • magisterskie lub podyplomowe studia ekonomiczne o specjalizacji księgowość/finanse

  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia

  • Stabilność zatrudnienia

  • Dużą samodzielność i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Samochód służbowy

  • Indywidualne lekcje języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • szkolenia

  • pakiet sportowy w korzystnej cenie

  • dofinansowanie do żłobka/przedszkola

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

● Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2021

● I miejsce w kategorii Kampania Roku - Doskonałość Mody Twój Styl 2021

● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

● Brylant Polskiej Gospodarki 2020

● TOP MARKA 2020

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 170 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy