Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

Nord Capital Sp. z o.o.

  • Reda

    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i nadzór nad realizacją rocznego budżetu oraz krótkoterminowych planów finansowych,

  • ocenę sytuacji finansowej firmy, w tym szczególnie przygotowanie rocznego raportu finansowego,

  • określanie źródeł i sposobów gromadzenia środków finansowych na bieżącą działalność oraz realizację strategii firmy,

  • współtworzenie i wdrażanie strategii firmy w obszarze finansów,

  • tworzenie systemu informacji na potrzeby kontroli i podejmowania decyzji,

  • uczestniczenie w podejmowaniu decyzji o kluczowym znaczeniu dla firmy, dotyczących inwestycji,

  • organizację i prowadzenie rachunkowości spółki,

  • organizację systemu windykacji oraz nadzór nad przebiegiem procesów windykacyjnych,

  • analiza wszystkich procesów w spółce pod kątem finansowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień,

  • utrzymywanie relacji z instytucjami finansowymi, audytorem oraz organami podatkowymi,

  • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu analiz i zestawień w celach zarządczych,

  • biegłości w interpretacji i stosowaniu przepisów podatkowych,

  • wykształcenia wyższego: finanse, ekonomia,

  • znajomości zagadnień związanych z wyceną spółek i zarządzaniem wartością firmy,

  • doświadczenia w kontaktach z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,

  • biegłej znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego( warunek konieczny),

  • wysokich zdolności managerskich i prezentacyjnych,

  • rzetelności i lojalności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • własna siłownia dostępna dla pracowników 7 dni w tygodniu

Nord Capital Sp. z o.o. jest jednym z największych importerów i dystrybutorów mrożonych ryb i owoców morza, oraz producentem panierowanych produktów rybnych w Polsce. Powstała w 1996 roku Spółka konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku polskim, europejskim oraz światowym stale powiększając asortyment produktów i rozmiary działalności.

Przewiń do profilu firmy