Dyrektor Finansowy

  • śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-06-19
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-07-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Nr ref.: DF/NG

    Obowiązki:

    • kształtowanie i realizacja polityki finansowej,
    • przygotowanie budżetów, kontrola ich realizacji, analiza odchyleń – nadzór finansowy,
    • kontrolowanie wszystkich transakcji finansowych spółki,
    • koordynowanie procesu pozyskiwania finansowego,
    • stałe zarządzanie płynnością finansową, analizowanie przepływów pieniężnych, cash flow,
    • nadzór nad terminowością i poprawnością w zakresie obowiązków podatkowych i prawnych,
    • dbałość o bezpieczeństwo finansowe i rentowność kluczowych projektów firmy,
    • aktywny udział w procesach inwestycyjnych,
    • bieżące monitowanie i raportowanie sytuacji finansowej Spółki,
    • dostarczanie analiz niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych,
    • utrzymywanie relacji z instytucjami zewnętrznymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działami finansów na stanowisku dyrektora finansowego w firmie dziaąłjącej projektowo,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • doskonała znajomość zasad kontrolingu, rachunkowości finansowej i zarządczej,
    • gruntowna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
    • zdolność do samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji.

    Nasz Klient oferuje:

    •  pracę pełną wyzwań w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie działąjącej w nowoczesnej branży,
    • niezbędne narzędzie pracy oraz pakiet dodatkowych benefitów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.