Logo Pracuj.pl

Dyrektor Finansowy

FOLGA S.A.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

FOLGA S.A.

Grudziądzka 110-114

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie obszarem finansowym Spółki, kreowanie strategii finansowej i nadzór nad jej realizacją;
  • Sporządzanie budżetów, prognoz oraz kalkulacji, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Sprawowanie nadzoru nad należnościami, zabezpieczeniami i procesem windykacyjnym;
  • Kontrola wyników finansowych, nadzór nad sprawozdawczością finansową, podatkami oraz płynnością spółki, odpowiedzialność za kontrolę wewnętrzną;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w tym audytorami, bankami i innymi instytucjami finansowymi;
  • Bliska współpraca z dyrektorami poszczególnych działów w celu zapewnienia i poprawy efektywności biznesowej, optymalizacji procesów oraz struktury firmy;
  • Przygotowywanie raportów oraz bieżąca współpraca z Zarządem;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku z pełną odpowiedzialnością za finanse firmy;
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia);
  • Szeroka wiedza poparta praktycznym doświadczeniem z zakresu rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, budżetowania, planowania finansowego i zarządzania ryzykiem finansowym, sprawozdawczości oraz analizy ekonomiczno-finansowej
  • Doświadczenie w realizacji projektów optymalizacji podatkowych oraz znajomość zasad oceny projektów inwestycyjnych;
  • Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji w zmieniających się warunkach przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi finansowych;
  • Biegła znajomość pakietu Office (w szczególności Excel) oraz dobra systemów klasy ERP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Terminowość w realizowaniu zadań, rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność łączenia faktów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji czasu pracy
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu i w efektywnym zarządzaniu;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Umowę o pracę/B2B/zlecenie – w zależności od oczekiwań;
  • Płatne dni urlopowe niezależnie od wybranego rodzaju umowy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania;
  • Ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu;
  • Stabilną, ciekawą oraz odpowiedzialną pracę;

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Finansowy

Dyrektor Finansowy, Grudziądzka 110-114, Toruń