Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym skonsolidowanych)
  • opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
  • procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych;
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości, kontrolingu oraz nad rozliczeniami podatkowymi;
  • budżetowanie, przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych
  • pozyskiwanie finansowania, kontakty z instytucjami finansowymi
  • zarządzanie płynnością finansową;
  • optymalizację ryzyka i kosztów zobowiązań kredytowych i leasingowych

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek konieczny
  • doświadczenie w zarządzaniu kontrolingiem, optymalizacjach kontrolingowych – warunek konieczny
  • doświadczenie w sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych – warunek konieczny
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, optymalizacji procesów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania
  • doświadczenie praktyczne w rachunkowości finansowej i zarządczej
  • znajomość prawa podatkowego
  • gotowość do dojazdów w okolice Warszawy

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • stanowisko z realnym wpływem na politykę firmy
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy