Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Holding spółek z branży budowlanej poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie polityki finansowej spółek holdingu;
  • Realizacja założeń strategii finansowej;
  • Zarządzanie pionem finansowym w ramach spółki celowej będącej częścią holdingu (księgowość, kadry i płace);
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych i innych;
  • Optymalizacja przepływów pieniężnych, analiza poziomu majątku obrotowego i wydatków inwestycyjnych;
  • Planowanie budżetów i nadzór nad  realizacją;
  • Planowanie i regularne prognozy rachunku zysków i strat;
  • Planowanie i regularne prognozy przepływów pieniężnych;
  • Nadzór nad prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń z zakresu podatku VAT, PIT;
  • Nadzór nad przygotowywaniem danych do sprawozdań finansowych (bila);
  • Nadzór na  obiegiem dokumentów finansowo – kadrowych i wyjaśniania bieżących spraw;
  • Prowadzenie harmonogramu płatności.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii  kat. B;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do pełnionej funkcji;
  • Duża swoboda działania;
  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B);
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy