Oferta pracy

Dyrektor finansowy

All Good Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni.
Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W 2020 roku osiągnęliśmy prawie 80 mln złotych przychodu, a w 2021 roku planujemy wzrost o co najmniej 30%. W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 160 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.
Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - wierzymy, że warto budować je długofalowo. Dzięki otwartości, szczerości i bliskim relacjom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics.
Dyrektor finansowyNumer ref.: miejsce pracy: Warszawa, Szczecin, Kołobrzeg
Szukamy eksperta z dziedziny finansów, który dzięki swojej wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu w sprzedaży wielokanałowej (B2B, B2C, eCommerce, offline), wesprze nas w realizacji strategii dalszego dynamicznego rozwoju.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Zarządzanie działem w obszarach: finansów, księgowości, podatków i kontrolingu;
  • Tworzenie strategii funkcjonowania działu finansowego;
  • Tworzenie i optymalizacja procesów finansowych i księgowych;
  • Zarządzanie strukturą kapitału, pozyskiwanie finansowania (kredyty inwestycyjne, obligacje);
  • Pozyskiwanie kapitału poprzez emisję akcji i crowdfunding oraz przygotowanie spółki do ewentualnego IPO;
  • Nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych, deklaracji i rozliczeń podatkowych;
  • Budżetowanie i bieżący monitoring kluczowych wskaźników efektywności finansowej organizacji;
  • Zarządzanie płynnością finansową;
  • Zarządzanie ryzykami finansowymi w tym ryzykiem kursowym;
  • Ocena finansowa efektywności projektów inwestycyjnych;
  • Zarządzanie relacjami inwestorskimi, budowanie profesjonalnego wizerunku organizacji i nadzorowanie ładu korporacyjnego;
  • Współpraca z instytucjami finansowymi i fiskalnymi oraz audytorami zewnętrznymi.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku finansowym (ekonomia / finanse / rachunkowość);
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w tym w zarządzaniu zespołem finansów i księgowości);
  • Doświadczenie w pracy w eCommerce;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i silna orientacja biznesowa;
  • Doświadczenie w ścisłej współpracy z kadrą kierowniczą i właścicielami firmy;
  • Doskonałe kompetencje interpersonalne;
  • Znajomość specyfiki modelu biznesu opartego o strategię wielokanałową (omnichannel) w środowisku międzynarodowym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy dla firm audytorskich lub doradczych;
  • Mile widziane certyfikaty MSR, MSSF, ACCA, CIMA lub uprawnienia biegłego rewidenta.

Oferujemy:

  • Realny wpływ na politykę finansową spółki i rozwój firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczeń oraz nagrody kwartalne;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B;
  • Pracę w dynamicznym, nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz uczestnictwo w międzynarodowych projektach;
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz awansu w ramach struktury;
  • Zespół zaangażowanych i wyjątkowych współpracowników;
  • Elastyczny system pracy oraz możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia;
  • System benefitów pracowniczych.
W przypadku kandydata spoza Kołobrzegu oferujemy mieszkanie służbowe na okres wdrożenia (3-6 miesięcy).
Jeśli czujesz, że chcesz być częścią naszej ekipy,
złóż aplikację za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy