Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy aktualnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym skonsolidowanych)
  • Opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
  • Procedura potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości, kontrolingu oraz nad rozliczeniami podatkowymi
  • Budżetowanie, przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych
  • Pozyskiwanie finansowania, kontakty z instytucjami finansowymi
  • Zarządzanie płynnością finansową
  • Optymalizacja ryzyka i kosztów zobowiązań kredytowych i leasingowych

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontrolingiem i optymalizacjach kontrolingowych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania – warunek konieczny
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, optymalizacji procesów
  • Doświadczenie praktyczne w rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Znajomość prawa podatkowego
  • Gotowość do dojazdów w okolice Warszawy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stanowisko z realnym wpływem na politykę firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne