Logo Pracuj.pl

Dyrektor finansowy

Gwarant24 Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przepływami finansowymi przedsiębiorstwa;
  • Kontrolowanie kosztów i zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów;
  • Kontrola dochodów i zapewnienie firmie finansów (w tym kredytu);
  • Planowanie podatkowe;
  • Tworzenie i planowanie strategiczne polityki finansowej firmy;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego;
  • Analiza i redukcja ewentualnych ryzyka finansowych;
  • Kontrola nad prowadzeniem przedsiębiorstwa zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Przeprowadzanie analiz finansowo-ekonomicznych transakcji firmy;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Dyrektora Finansowego w spółce mikrokredytowej - minimum 2 lata (!!!) - WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość krajowych standardów księgowości i i rachunkowości finansowej, standardów międzynarodowych (IAS, GAAP);
  • Umiejętności w zakresie przygotowywania i kontroli sprawozdawczości międzynarodowej, zarządzania przepływami finansowymi, analiz finansowych;
  • Podstawy marketingu strategicznego i zarządzania;
  • Umiejętne zarządzanie swoim czasem, prawidłowe delegowanie uprawnień do niezbędnych zadań, umiejętność skutecznych negocjacji - zarówno z partnerami zewnętrznymi, jak i insiderami;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kryzysowym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w języku angielskim).

To oferujemy

  • prosimy o wpisanie oczekiwań finansowych netto;
  • konkurencyjne wynagrodzenie - możesz mieć bezpośredni wpływ na poziom swoich dochodów;
  • komfortowe środowisko pracy - dążymy do stworzenia optymalnego środowiska pracy;
  • rozwój zawodowy - oferujemy szkolenie zawodowe i możliwość zastosowania nowych wiedzy i umiejętności w firmie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze - dużą wagę wracamy na rozwój naszej kultury korporacyjnej;
  • okazja do sprawdzenia się - możesz wziąć udział w wielu inicjatywach i projektach;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • praca w biurze w centrum miasta.

Gwarant24 Sp. z o.o.

Firma Gwarant24 Sp. z o.o. to nowa Firma, która jest częścią wielofunkcyjnego holdingu, który składa się z jednych z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie platform na rynku mikrokredytów.

Ponad 5 lat na polskim rynku, posiada bogate doświadczenie w szybko rozwijającym się sektorze biznesowym.

Zintegrowany system zarządzania.

Systemowe i technologiczne podejście do harmonogramu i do pracy.

Kariera u Nas

W ciągu 5 lat prowadzenia firmy na rynku usług finansowych uświadomiliśmy sobie, że to nasi pracownicy sprawiają, że jesteśmy najlepsi w swoim segmencie, a dzięki rozwojowi każdego z nas Firma też się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku. Wierzymy, że przyciągając najlepszych pracowników i zapewniając im możliwości rozwoju zawodowego, budujemy naszą Firmę, która jest wiarygodnym partnerem dla Klientów i stabilnym pracodawcą dla pracowników.

Dyrektor finansowy, Warszawa