Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Zarządem w zakresie zarządzania finansami, analizy wyników i działań poprawiających efektywność procesów finansowych w Grupie ALAB.

  • Monitorowanie płynności finansowej firmy.

  • Zapewnienie obsługi finansowo-księgowej przedsiębiorstwa.

  • Przygotowywanie długoterminowych prognoz finansowych i związanych z nimi budżetów, z uwzględnieniem stosownych alternatywnych scenariuszy i perspektyw ekonomicznych.

  • Zarządzanie ok. 50 osobowym zespołem (Kontroling, Płatności, Windykacja, Zaopatrzenie, Rozliczenia, Administracja).

  • Ewidencjonowanie i składanie sprawozdań z wyników operacyjnych firmy.

  • Sporządzanie raportów ustawowych i urzędowych oraz raportów ekonomicznych z działalności firmy.

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesu sporządzania planów inwestycyjnych, budżetów i prognoz w firmie.

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie finansowych audytów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe finansowe,

  • 5-7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie (powyżej 500 osób) o rozproszonej strukturze,

  • doświadczenie zarówno w obszarze księgowości, jak i kontrolingu – warunek konieczny,

  • wiedza fachowa z zakresu organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw,

  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (powyżej 30 osób),

  • doświadczenie w standaryzacji i wdrażaniu procesów,

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu zmian,

  • inicjatywa i odpowiedzialność,

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy z liczbami,

  • nastawienie na rezultat i konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność komunikacji na różnych poziomach organizacji.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • współuczestnictwo we wprowadzaniu i realizacji rozwiązań wpływających na zwiększenie efektywności procesów finansowych Grupy,

  • możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki na nasze usługi dla Pracowników i ich rodzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ok. 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy