Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

Mięta HRO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kompleksowego audytu biznesowego, posiadanych aktywów, inwestycji, przepływów pieniężnych, struktury majątku

  • Audyt, konsultacja i wdrażanie systemu controllingowego

  • Wykonanie analiz strategicznych, finansowych i operacyjnych na potrzeby działań związanych z rozwojem posiadanych przedsiębiorstw

  • Analizowanie możliwości biznesowych i optymalizowanie obecnych działań

  • Nadzór nad płynnością finansową i kompleksowe zarządzanie ryzykiem

  • Tworzenie raportów okresowych i sprawozdań na potrzeby Zarządu/Właściciela

  • Opracowanie indywidualnej, długofalowej strategii zarządzania majątkiem

  • Projektowanie i implementacja systemów sprawozdawczości finansowej

  • Budowanie modeli finansowych i wycen spółek

  • Doradztwo inwestycyjne i finansowe

Nasze wymagania

  • Min. 7 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania spółek handlowych i ich działalności operacyjnej

  • Wiedza w zakresie rachunkowości i oceny projektów inwestycyjnych

  • Znajomość zasad nadzoru właścicielskiego, audytu i kontroli finansowej przedsiębiorstwa oraz rachunkowości zarządczej

  • Doświadczenie w branży deweloperskiej i FMCG na stanowisk szefa controllingu lub dyrektora finansowego

  • Doświadczenie w procesach przeprowadzania wycen przedsiębiorstw i pozyskiwaniu inwestorów

  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Pełnomocnika Zarządu

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze private banking, private equity i modelu family office

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • Pracę w firmie o szerokich horyzontach i wielu obszarach działalności i operującą na znacznych budżetach

  • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach oraz budowaniu grupy kapitałowej

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Pracę w grupie specjalistów w komfortowym biurze w Warszawie

Mięta HR

Dla naszego Klienta poszukujemy eksperta w zarządzaniu finansami, inwestycjami oraz majątkiem.

Stanowisko: Dyrektor Finansowy

Przewiń do profilu firmy