Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

PBA Doradztwo Personalne

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej poszukujemy

DYREKTOR FINANSOWY – firma produkcyjno - handlowa

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

doświadczenie w zarządzaniu finansami firmy przemysłowej z produkcją i sprzedażą, z kilkoma oddziałami

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów,
  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,
  • optymalizowanie polityki podatkowej,
  • Znajomość zagadnień finansowych związanych z produkcją i dystrybucją
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych,
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,
  • nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego, kontrolingu oraz coraz częściej: IT, administracji i audytu wewnętrznego,
  • polityka zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach.

Profil:

  • Doświadczenie 5 letnie w pracy w firmie produkcyjno-handlowej oraz w firmach sprzedających na wiele rynków i wielooddziałowych
  • Bardzo dobra wiedza praktyczna z obszaru controllingu produkcji
  • Wykształcenie wyższe uczelni ekonomicznej– kierunek finanse i rachunkowość, zarządzanie czy administracja lub pokrewne
  • Powinien posiadać gruntowną wiedzę z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych oraz doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne