Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

HALFING & PETERSEN

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej (spółka giełdowa)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją strategii finansowej organizacji

  • Tworzenie prognoz, planów i analiz finansowych

  • Przygotowywanie okresowych bilansów, sprawozdań i raportów finansowych

  • Wprowadzanie rozwiązań w zakresie usprawniania i optymalizacji działalności

  • Nadzór nad realizacją wszystkich procesów finansowych, sprawozdawczych i inwestycyjnych,

  • Raportowanie giełdowe

  • Współpraca z bankami, instytucjami administracji publicznej, partnerami finansowymi oraz audytorami

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontrolingiem, optymalizacjach kontrolingowych

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, optymalizacji procesów

  • Doświadczenie praktyczne w rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Znajomość prawa podatkowego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Stanowisko z realnym wpływem na politykę firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop