Oferta pracy

Dyrektor finansowy

HR PARTNER - Agencja Doradztwa Personalnego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy

  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich

  • kontrolowanie wykonania tych planów

  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych i raportów

  • optymalizowanie polityki podatkowej

  • ocena projektów inwestycyjnych

  • kontakty z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi

  • nadzór nad pracą powiązanych działów

Wymagania pracodawcy

  • osoba z firmy o profilu produkcyjno-usługowym, usługowym lub TSL

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność planowania oraz analitycznego myślenia

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie do 22 tys. zł brutto

  • pracę w biurze w Warszawie

  • auto służbowe, również do użytku własnego

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Poszukuję osoby na stanowisko Dyrektora finansowego. Wymogiem koniecznym jest doświadczenie na samodzielnym stanowisku (Zastępca Dyrektora Finansowego lub Dyrektor Finansowy). Jeśli w dotychczasowej karierze zawodowej miałeś/-łaś możliwość samodzielnie i całościowo kształtować strategię finansową firmy, to prześlij swoje CV

Jesteśmy butikową Agencją Personalną HR Partner, która zajmuje się rekrutacją oraz doradztwem biznesowym dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w rekrutacjach średniego i wysokiego szczebla, przywiązując szczególną uwagę do tworzenia profesjonalnych kontaktów z Kandydatami oraz Klientami.

KRAZ: 18692

Przewiń do profilu firmy