Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

ADVANCED BUSINESS CONSULTING LONDON GROUP LIMITED

25 00035 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie strategii finansowej firmy oraz nadzór nad jej realizacją, planowanie i realizacja budżetu rocznego oraz długoterminowych planów finansowych

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu finansowo – księgowych (4 osoby)

  • Współodpowiedzialność za efektywne zarządzanie organizacją, przewidywanie ryzyka finansowego

  • Nadzorowanie sprawozdawczości finansowej, podatków oraz płynności spółki, odpowiedzialność za kontrolę wewnętrzną

  • Bliska współpraca z dyrektorami działów operacyjnych w celu zapewnienia i poprawy efektywności biznesowej, optymalizacji procesów oraz struktury firmy

  • Odpowiedzialność za rozbudowę narzędzi oraz optymalizację procesów kontrolnych oraz raportowania

  • Współpracowanie z partnerami zewnętrznymi w tym audytorami, bankami i innymi instytucjami finansowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia), dodatkowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów/zarządzania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu finansami średniego lub dużego przedsiębiorstwa

  • Znajomość przepisów podatkowych, standardów raportowania zarządczego oraz bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu komercyjnego, rachunkowości i finansów

  • Praktyczna znajomość systemów klasy ERP

  • Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji

  • Silna orientacja biznesowa, terminowość w realizowaniu zadań, rozwinięte zdolności analityczne

  • Doświadczenie w budowaniu i efektywnym zarządzaniu zespołem

Mile widziane

  • Kursy CIMA, ACCA, MBA

  • Doświadczenie w branży leasingowej oraz na rynku międzynarodowym

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pełny etat

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Brytyjska spółka Advanced Business Consulting London Group Ltd. ze swoim przedstawicielstwem w Warszawie specjalizuje się w nowych technologiach dla branży HR oraz benefitach pozapłacowych dla B2B. Sztandarowym produktem benefitowym naszej firmy są auta na abonament. W tym obszarze naszej działalności przygotowujemy oraz wdrażamy rozwiązania flotowe pojazdów osobowych dla dużych i mniejszych przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy