Logo Pracuj.pl

Dyrektor Finansowy

QLOC S.A.O firmie

QLOC S.A.

Krakowiaków 36

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem finansowym Grupy Qloc S.A. (księgowość i kontroling),
  • układanie i automatyzacja procesów w dziale finansowym,
  • zarządzanie finansami przedsiębiorstwa (odpowiedzialność za płynność finansową),
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej w obszarze finansów,
  • składanie deklaracji i identyfikowanie źródeł powstawania schematów podatkowych (MDR),
  • nadzór (w porozumieniu z Radcą Podatkowym) nad prawidłowym przebiegiem procesów podatkowych, identyfikowanie zagrożeń podatkowych,
  • kontakt i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi,
  • nadzór nad kontaktem z organami podatkowymi,
  • nadzór nad raportowaniem wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
  • optymalizacja kosztów,
  • przygotowywanie analiz opłacalności planowanych inwestycji/projektów oraz weryfikacja założeń na poszczególnych etapach realizacji inwestycji,
  • pozyskiwanie wewnętrznych (np. cash pooling) i zewnętrznych źródeł finansowania,
  • zabezpieczenie ryzyka kursowego w oparciu o obowiązującą procedurę.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 lata (preferowane 5 lat) doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku w dużych, międzynarodowych Spółkach,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz z zakresu podatków - również na gruncie międzynarodowym (w szczególności VAT i WHT),
  • wiedza z zakresu budżetowania, planowania finansowego, kontroli kosztów i zarządzania ryzykiem finansowym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności w obszarze analizy, podejmowania decyzji, rekomendowania rozwiązań i budowania relacji,
  • certyfikaty ACCA/CIMA oraz znajomość narzędzi Business Intelligence będą dodatkowym atutem,
  • znajomość branży gier będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,
  • miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym,
  • darmowe wsparcie psychologiczne zewnętrznych specjalistów,
  • lekcje języka angielskiego lub japońskiego,
  • smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze w Warszawie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Masz doświadczenie w branży gier wideo? Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Dyrektor Finansowy, Krakowiaków 36, Włochy, Warszawa