Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor finansowy

SAULE TECHNOLOGIES

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie wizji i strategii rozwoju firmy;

  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań;

  • Przygotowywanie analiz opłacalności planowanych inwestycji/projektów oraz weryfikacja założeń na poszczególnych etapach ich realizacji;

  • Tworzenie oraz kształtowanie strategii finansowania oraz jej aktywna realizacja związana z pozyskiwaniem środków finansowych z zewnętrznych źródeł finansowania;

  • Reprezentacja spółki w relacjach z kontrahentami, bankami, partnerami zewnętrznymi, inwestorami i akcjonariuszami;

  • Nadzór oraz zarządzanie działem księgowości i rozliczeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru finansowego;

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem spółką giełdową;

  • Wiedza z zakresu budżetowania, planowania finansowego, kontroli kosztów i zarządzania ryzykiem finansowym w tym ryzykiem walutowym;

  • Umiejętność budowania modeli finansowych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w obszarze analizy, podejmowania decyzji, rekomendowania rozwiązań i budowania relacji;

  • Silna orientacja biznesowa oraz strategiczne podejście do obszaru finansowego;

  • Biegła znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu dofinansowań z grantów oraz pomocy publicznej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną z kandydatem formę współpracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w prestiżowym, innowacyjnym projekcie w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia, narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku oraz pakiet benefitów.

Saule Technologies to polska firma technologiczno-naukowa produkująca moduły fotowoltaiczne nowej generacji, oparte na perowskitach. Firma została założona w 2014 roku we Wrocławiu jako startup i od tego czasu dynamicznie rozwija się – obecnie zatrudnionych jest ponad 70 pracowników. Zespół Saule Technologies składa się z naukowców, inżynierów i techników, a praca nad innowacyjnymi produktami zapewnia międzynarodowe środowisko pracy. Jednocześnie firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i zapewnia stabilne zatrudnienie.

www.sauletech.com

Przewiń do profilu firmy