Oferta pracy

Dyrektor finansowy

WOLW-POL SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma zajmująca się dystrybucją odzieży luksusowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania i obowiązki:

  • kompleksowe zarządzanie obszarem finansowym, realizowanie zadań wyznaczonych przez Zarząd,
  • odpowiedzialność za realizację strategii finansowej firmy,
  • kształtowanie i nadzorowanie polityki rachunkowości,
  • analiza przepływów pieniężnych oraz zapewnienie płynności finansowej firmy,
  • przygotowanie planów finansowych, budżetów i kontrola ich realizacji,
  • tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procedur dotyczących obszaru finansowego,
  • współpraca z bankami, instytucjami finansowymi, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • analiza dokumentów księgowych, bilansów, analiza kosztów, zysków i strat oraz raportowanie sytuacji finansowej do Zarządu,
  • nadzór pad procesami obiegu i przechowywania dokumentacji finansowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień finansowych i ekonomicznych, praktyczna wiedza o tworzeniu i realizacji strategii finansowej,
  • wiedza z kontrolingu,
  • doświadczenie w budżetowaniu i sporządzaniu analiz finansowych,
  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
  • wysokiego poziomu zaangażowania w pracę,
  • samodzielności i skuteczności w działaniu,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • innowacyjne myślenie, gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie programu Excel).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • prywatną, darmową opiekę zdrowotną,
  • kartę Multisport,
  • dogodna lokalizacja (tuż przy stacji metra linii M2),
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy