Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Finansowy

  • Warszawa, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa, Toruń 28457/001

    Osoba będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem Grupy w przyszłości dołączając do Zarządu, będzie w pełni odpowiedzialna za finanse całej spółki i skupi się na tematyce pozyskiwania finansowania w zakresie dalszych inwestycji oraz przygotowania spółki do IPO.

    Idealny kandydat to osoba lubiąca wyzwania, która posiada minimum 6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości, lub w sektorze bankowym w zakresie finansowania nieruchomości i rozważa również podróże służbowe.

    Informacje o kliencie

    la naszego Klienta, prężnie rozwijającego się dewelopera, który od ponad 30 lat prowadzi działalność na Polskim rynku nieruchomości, aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego do siedziby w Warszawie lub Toruniu.

    Opis stanowiska

    * Wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych związanych z inwestycjami i dalszym rozwoju spółki,
    * Pozyskiwanie finansowania bankowego oraz obligacji, FIZ
    * Pełna odpowiedzialność za prowadzenie finansów spółki,
    * Nadzór merytoryczny nad księgowością, kontrola, weryfikacja, zarządzanie,
    * Odpowiedzialność za system raportowania zarządczego oraz dla Rady Nadzorczej,
    * Kontrola procesów księgowych i finansowych w spółce,
    * Przygotowanie budżetów, prognoz oraz ich weryfikacja i analiza odchyleń,
    * Odpowiedzialność za analizy inwestycyjne, przygotowanie scenariuszy, rekomendacje działań,
    * Analiza efektywności strategicznych projektów operacyjnych i inwestycyjnych,
    * Pełna odpowiedzialność za pozyskiwanie i prowadzenie procesu finansowania inwestycji, w tym negocjacje z bankami,
    * Aktywne wsparcie Zarządu w polityce finansowania Grupy,
    * Odpowiedzialność za planowanie i kontrolowanie przepływów finansowych (cash flow),
    * Praca nad usprawnieniami procesów i procedur w dziale finansowym,
    * Współpraca w zakresie innych projektów wewnętrznych,
    * Współpraca z innymi instytucjami zewnętrznymi w tym: Urząd Skarbowy, Audytorzy etc.,

    Profil kandydata

    * Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne,
    * Znajomość branży deweloperskiej
    * Doświadczenie na podobnym stanowisku Dyrektora Finansowego/ Finance Managera w nieruchomościach, lub w banku w zakresie finansowania nieruchomości,
    * Rozumienie biznesu nieruchomościowego, kluczowych decyzji, aktualnej sytuacji rynkowej i możliwości działania,
    * Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu Prawa Podatkowego i UoR,
    * Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozwój i dbanie o motywację zespołu,
    * Minimum dobra znajomość języka angielskiego,
    * Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju, proaktywne podejście,
    * Otwartość w zakresie podróży służbowych.

    Oferujemy

    Nasz Klient oferuje:
    Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, możliwość aktywnego wpływu na podejmowane decyzje przez spółkę, umowę o pracę lub współpracę, pełną niezależność w działaniu i pakiet benefitów.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page