Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

SAT Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kształtować i realizować naszą strategię finansową, koordynując proces budżetowania i sprawując bieżącą kontrolę nad realizacją założeń budżetowych.

  • Przejmiesz stery nad nadzorem i zarządzaniem obszarami finansów i księgowości. Staniesz się również liderką/ liderem zespołu księgowości, kontrolingu i finansów.

  • Zajmiesz się bieżącą współpracą z instytucjami finansowymi: m.in. w zakresie zapewnienia optymalnego finansowania, sporządzania prognoz finansowych oraz kontroli przestrzegania kowenantów bankowych.

  • We współpracy z zewnętrzną kancelarią prawną będziesz analizować kluczowe umowy pod kątem ryzyka finansowego i prawnego.

  • Będziesz współpracować z menedżerami i członkami Zarządu przy opracowywaniu biznesplanów dla nowych projektów inwestycyjnych.

  • Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za zapewnienie firmie bieżącej płynności finansowej, planując przepływy finansowe, odpowiadając za właściwy poziom majątku obrotowego oraz dbając o prawidłową strukturę kosztów, a także zajmując się planowaniem i sprawozdawczością podatkową.

  • Będziesz nadzorować prowadzenie ksiąg rachunkowych i politykę rachunkowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej, działającej w nowoczesnych kanałach sprzedaży (ze szczególnym uwzględnieniem B2C i e-commerce);

  • gruntowna i wszechstronna wiedza z obszaru finansów, rachunkowości finansowejoraz przepisów prawa podatkowego;

  • umiejętność zarządzania i optymalizacji kapitału obrotowego netto;

  • doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem walutowym;

  • praktyczna znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu, z naciskiem na skrupulatność i terminowość;

  • zdolność sprawnego zarządzania zespołem, motywowania go i inspirowania do realizacji celów – w czym na pewno pomogą umiejętność głębokiego utożsamiania się z celami i wartościami firmy, komunikatywność oraz pozytywny stosunek do ludzi;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wysoka dyspozycyjność – choć podróże służbowe nie będą konieczne;

  • bardzo dobra znajomość narzędzi biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel, hurtowni danych i platform komunikacyjnych;

  • dobra znajomość języka angielskiego, zwłaszcza w piśmie.

To oferujemy

  • pracę w naszej siedzibie w Poznaniu

  • stanowisko w firmie, która dynamicznie się rozwija i która da Ci możliwość, by rozwijać się wraz z nią;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania Twoich zadań, w tym samochód służbowy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia;

  • zostaniesz wdrożony(-a) w nowe obowiązki;

  • kredyt zaufania – Twoje decyzje będą miały realny wpływ na politykę firmy i realizację jej strategicznych założeń;

  • rabaty pracownicze na produkty dostępne w sportofino.com;

  • swobodną atmosferę – wszyscy w firmie mówimy sobie po imieniu;

  • profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji, z naciskiem na szacunek i partnerskie relacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Wierzysz raczej w długi niż w krótki dystans i masz duszę długodystansowca, ale bystry umysł sprintera? Wierzysz w regułę fair play w każdym obszarze życia? Aplikuj i przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem lub kandydatką na stanowisko naszego Dyrektora Finansowego. Czekamy na Twoje CV!Lubimy je czytać w języku polskim, choć nieobcy jest nam też język angielski. Dlatego jeśli chcesz się nam pochwalić swoim CV w języku angielskim, dołącz je jako drugie.

Od ponad 30 lat zajmujemy się dystrybucją marek sportowych z segmentu premium, a ponad dekadę temu stworzyliśmy multibrand:S’portfoino czyli sieć salonów stacjonarnych oraz sklep e-commerce (sportofino.com). W codziennej działalności łączymy rodzinne tradycje z nieustannym spoglądaniem w przyszłość i szukaniem innowacji, dzięki czemu obecnie w naszym portfolio znajduje się ponad 100 marek, którymi zajmuje się liczący ponad 180 osób zespół.

Przewiń do profilu firmy