Oferta pracy

Dyrektor Fundacji Edukacyjnej

Holistic

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie think tankiem o profilu edukacyjnym

  • uzgadnianie celów z zespołem

  • poszukiwanie kontaktów z uczelniami i ośrodkami badawczymi na świecie

  • nawiązywanie kontaktów oraz relacji i reprezentowanie think tanku

  • rozwój badawczy zespołu, zarządzanie badaniami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym zespołem badawczym w zakresie badań społecznych

  • umiejętność interdyscyplinarnego myślenia

  • poziom znajomości języka angielskiego minimum C1

  • umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów w j. angielskim

  • odpowiedzialność, pracowitość i samodzielność w działaniu

  • umiejętność rozmowy z ekspertami i zdolność do podtrzymywania z nimi kontaktów

  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie popularyzacji nauki, publikacje naukowe

  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub społeczne

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w biurze

  • udział w ambitnym przedsięwzięciu

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie okresowe i zadaniowe

  • premie uznaniowe

  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Holistic

Do dynamicznie rozwijającego się projektu non-profit koncentrującego się na szkolnictwie i edukacji poszukujemy: Dyrektora Fundacji Edukacyjnej.

Biuro pracy znajduje się w Bielsku Białej.

Przewiń do profilu firmy