Oferta pracy

Dyrektor Generalny E-commerce marki B2B

Reflect Group O firmie

Reflect Group

Naramowicka 266C

Poznań

Reflect Group to lider branży reklamowej, istniejący na rynku już od 14 lat!

Specjalizujemy się w znakowaniu odzieży i gadżetów oraz w poligrafii reklamowej. Posiadamy kilka sklepów internetowych oraz drukarnię internetową. Naszą siłą są młodzi, entuzjastyczni ludzie.

Sprawdź nas na https://www.reflectgroup.pl/kariera.html

Dołącz do grona profesjonalistów, pracujących w rozwijającej się branży reklamowej!

Dyrektor Generalny E-commerce B2B - CEO OpenGift.pl
Jako  Dyrektor Generalny E-commerce marki B2B OpenGift.pl będziesz odpowiedzialny za całokształt naszej marki, tworzenie strategii, rozwijanie platformy, kontrolowanie budżetu, prowadzenie spotkań z zespołem, rekrutację nowych członków zespołu oraz tworzenie analizy wyników.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • kontrola procesów i nadzór nad terminową realizacją poszczególnych zadań,
  • współtworzenie planów marketingowych, sprzedażowych i rozwojowych platformy e-commerce przy współpracy z marketingowcem,
  • koordynowanie i planowanie wraz z product menagerem nowego asortymentu,
  • negocjacje z partnerami biznesowymi w zakresie cen,
  • prowadzenie spotkań z zespołem i rozliczanie ich z zadań,
  • tworzenie specyfikacji dla rozwoju technologicznego platformy opartej o własny kod,
  • nadzór nad poprawnością estetyczną i funkcjonalną sklepu,
  • osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych i rozwojowych,
  • monitorowanie wydajności, analiza skuteczności podejmowanych działań, zachowań użytkowników i wyników sprzedaży,
  • proponowanie i wdrażanie zmian w celu poprawy konwersji, wyników sprzedaży i rozwój marki,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora Generalnego lub na stanowiskach pokrewnych związanych z odpowiedzialnością za działania i rozwój marki,
  • doświadczenie w branży e-commerce
  • efektywne i dochodowe zarządzanie marką, zespołem i jej zasobami,
  • orientacja na cel biznesowy oraz wynik,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii,
  • kompetencje liderskie do skutecznej pracy z zespołem,
  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • samodzielność, otwartość na pomysły.

Co możesz zyskać dołączając do naszego teamu?

  • pracę w firmie zorientowanej na pracownika i jego potrzeby, przy jednoczesnym zaspakajaniu potrzeb firmy,
  • pracę w zespole z doświadczonymi specjalistami,
  • pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach firmy,
  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy,
  • dużą swobodę działania,
  • szkolenia specjalistyczne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych.

Administratorem danych jest Reflect Group z siedzibą w 61-601, Naramowicka 266C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy