Dyrektor Generalny

  • mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz klient to odnosząca sukcesy, rozwijająca się na arenie międzynarodowej i zorientowana na przyszłość inwestorska spółka holdingowa. W celu zapewnienia dalszego wzrostu rentowności spółki zależnej w branży automatyki z siedzibą w Warszawie zatrudniającej łącznie około 80 osób poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • odpowiedzialność za wszystkie strategiczne i biznesowe aspekty firmy;
    • dalszy rozwój strategii korporacyjnej w krótkim, średnim i długim horyzoncie planowania;
    • odpowiedzialność za poprawę całego potencjału, szczególnie w obszarach sprzedaży, portfolio produktów, zakupów itd.;
    • przywództwo, zarządzanie i rozwój pracowników;
    • indywidualne wsparcie głównych klientów, kontrola sprzedaży, wdrażanie głównych strategii klientów;
    • wdrożenie klarownej kontroli projektów;
    • wypracowywanie decyzji dotyczących produktów i usług, współpracy z producentami, polityki cenowej itp.
    • systematyczne planowanie roczne z powiązanymi budżetami na finanse, sprzedaż, marketing i rozwój;
    • regularne raportowanie do Zarządu / Rady Nadzorczej na posiedzeniach Rady Doradczej.

    Profil:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne poparte wiedzą techniczną;
    • kilkuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie jako dyrektor zarządzający lub kierownik sprzedaży w firmie z zakresu technologii automatyzacji;
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • nienaganna prezencja, asertywność i wykształcone umiejętności negocjacyjne;
    • wiarygodna i motywująca osobowość;
    • kreatywny team player;
    • wysoki poziom zaangażowania i motywacji.

    Oferta:

    • praca w firmie oferującej nowinki technologiczne w branży wzrostowej;
    • duża swoboda w działaniu;
    • silnie zmotywowany zespół;
    • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanej pozycji (stała + premie);
    • samochód służbowy również do użytku prywatnego.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i życiorysu - w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego 91994 na adres:

    Więcej informacji:
    www.psp-international.pl

    DORADZTWO PERSONALNE PSP International Sp. z o.o.
    ul. Sienna 82    00-815 Warszawa
    Tel.: 022-331 86 01-03     Fax: 022-620 99 90
    e-mail: 91994@psp-international.pl

    Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) przez PSP International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sienna 82