Oferta pracy

Dyrektor Generalny

HRK S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta – firmy świadczącej luksusowe usługi z obszaru health & beauty. Celem tego stanowiska jest rozwój spółki poprzez zwiększanie przychodów ze sprzedaży, dbałość o pracowników oraz zarządzanie ofertą produktów i usług.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju

  • Dbałość o skuteczną komunikację pomiędzy pracownikami

  • Dbałość o P&L spółki

  • Stałe poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu

  • Odpowiedzialność za sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów

  • Współpraca z właścicielem i agencją PR w zakresie nowych inicjatyw marketingowych

  • Rekrutacja kluczowych pracowników w tym personelu medycznego

  • Zarządzanie karierą pracowników, dbałość o ich rozwój poprzez szkolenia i mentoring

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia wyższe z zakresu ekonomii, prawa, marketingu lub obszaru health care

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta z segmentu luxury, health & beauty lub MedTech w tym co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim (Dyrektor Zarządzający, Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w prowadzeniu startup’u, wprowadzenia nowej marki/usług na rynek stanowić będzie mocny atut

  • Doskonała wiedza i umiejętności z zakresu nowoczesnego lidershipu

  • Zwinność i przedsiębiorczość

  • Wysoka orientacja na ludzi i klientów

  • Dobra organizacja pracy i samo-motywacji

  • Umiejętność tworzenia strategii i zwinnego jej wdrażania w codziennej operatywności

  • Rozumienie zasad prowadzenia spółek ze strony finansów i P&L

Pracodawca oferuje

  • Możliwość budowania strategii w bardzo perspektywicznej branży i uczestnictwo w dynamicznym rozwoju spółki

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia pracy

  • Dużą samodzielność działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów

HRK S.A.

Zespół HRK Pharma specializuje się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego oraz wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych. Realizujemy procesy rekrutacyjne specjalistów zarówno na potrzeby firm innowacyjnych, jak i generycznych, dla lecznictwa zamkniętego i otwartego.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy