Dyrektor generalny ds. handlu i usług

  • pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • Pełny etat
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEDEN – INMED SP. Z O.O. ZAPRASZA DO APLIKOWANIA NA STANOWISKO
    DYREKTORA GENERALNEGO DS. HANDLU I USŁUG

    Miejsce pracy: Koszalin, możliwość częściowej pracy zdalnej

    Zadania:

    • współtworzenie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją,
    • opracowywanie i wdrażanie standardów obsługi klientów,
    • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy,
    • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji,
    • kreowanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży,
    • analizowanie wyników oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży,
    • zarządzanie zespołem sprzedażowym,
    • zarządzanie zespołem serwisowym,
    • budowanie kultury organizacji,
    • dzielenie się wiedzą.

    Wymagania:

    • wykształcenie ekonomiczne, prawne, inżynierii biomedycznej,
    • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku zarządczym wyższego szczebla,
    • doświadczenie w obszarze zamówień publicznych, eksportu, marketingu,
    • nastawienie na realizację celów,
    • umiejętność szacowania ryzyka,
    • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży,
    • minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze serwisowej,
    • umiejętność pracy w zespole oraz budowania zespołu,
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych w tym negocjacji na rynku krajowym i międzynarodowym,
    • umiejętność pozyskiwania i utrzymywania relacji z Klientem,
    • wysoka kultura osobista,
    • otwartość, szacunek do współpracowników,
    • umiejętność efektywnego podejmowania działań,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły,
    • dyspozycyjność,
    • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem).

    Oferujemy:

    • ciekawą, dynamiczną, pełną wyzwań pracę w zespole pracującym z pasją,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwości rozwoju zawodowego w firmie rodzinnej będącej liderem na rynku sprzętu medycznego,
    • ambitne zadania wymagające samodzielności i odwagi w działaniu,
    • możliwość awansu,
    • pakiet opieki medycznej Medicover po okresie próbnym,
    • pakiet sportowy MultiSport po okresie próbnym,
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartfon.
    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Meden-Inmed Sp. z o.o., ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin, e-mail [email protected] Z Inspektorem Ochrony Danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail [email protected]
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.
    Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:
    – uprawnione organy publiczne,
    – podmioty dostarczające korespondencję,
    – podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji.
    Dane zostaną usunięte niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji. Jeżeli została zawarta odrębna zgoda na dalsze wykorzystanie informacji uzyskanych w procesie rekrutacji, ich usunięcie nastąpi po wskazanym okresie. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Jeśli chcesz byśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Meden-Inmed Sp. z o.o., ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku na potrzeby przyszłych rekrutacji”.