Oferta pracy

Dyrektor Generalny

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

12 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma z branży e-commerce, która prowadzi sprzedaż detaliczną poprzez e-sklepy. Oferują kolekcje markowych towarów w niskiej cenie.

Poszukujemy kandydata, który potrafi skutecznie realizować wyznaczoną strategię. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, a ostatnie pół roku to dużo zmian w procesach (niektóre są ciągle w toku – np. obszar pakowania).

Jeśli dobrze odnajdujesz się w środowisku zmiany i potrafisz nią zarządzać, ta oferta jest dla Ciebie. Jeśli posiadasz silne kompetencje analityczne, masz podejście procesowe i jesteś inicjatorem informatyzacji i optymalizacji we wszystkich obszarach działania firmy, wyślij nam swoje CV.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy całego przedsiębiorstwa

  • Dookreślenie i zarządzanie procesami

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy przedsiębiorstwa- zarządzanie kosztami i efektywnością działań

  • Przygotowywanie danych dla zarządu do podejmowania decyzji globalnych dla Grupy- marża na asortymencie

  • Optymalizacja kosztów w działach poprzez zwiększenie wydajności (tworzenie, usprawnianie procesów)

  • Profesjonalizacja działania działów- rozwój, narzędzia, automatyzacja, informatyzacja

  • Wyznaczanie zadań managerom i weryfikacja ich wykonania

  • Wsparcie i rozwój kadry managerskiej

  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w bieżącej działalności

  • Realizowanie celów strategicznych stawianych przez zarząd

  • Poprawa i rozwój efektywnej komunikacji w firmie (koordynacja współpracy między działowej: zasady, kanały komunikacji)

  • Przygotowywanie i proponowanie nowych projektów rozwojowych

  • Analiza rentowności nowych projektów rozwojowych i ich wdrożenie po akceptacji zarządu

  • Rozwiązywanie bieżących sytuacji kryzysowych w zarządzanych działach

  • Współpraca z dyrektorem generalnym w drugiej spółce - hurtowni (dostawcy towaru)

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność analizy danych rynkowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem managerów, tj. w zarządzaniu rozbudowaną strukturą (średnie lub duże przedsiębiorstwo, co najmniej kilka działów)

  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji procesów

  • Doświadczenie w zarządzaniu wynikiem finansowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu firmą z branży e-commerce

  • Wyższe wykształcenie lub dodatkowe kursy i szkolenia, które można wykorzystać w pracy w obszarze zarządzania

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie, która dynamicznie się rozwija, zapewniając swoim pracownikom stabilne zatrudnienie i przyjazne środowisko pracy. Zespół tworzą młodzi kreatywni ludzie, z pasją do swojej pracy i zaangażowaniem do wykonywanych obowiązków

  • Szansę na realizacje własnych pomysłów w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej i szybkiej decyzyjności

  • Pracę stacjonarną w okolicach Krakowa

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 12-16 tys. zł netto + VAT + premie

  • Narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (telefon i laptop)

  • Elastyczny czas pracy (firma pracuje w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku)

  • Benefity w postaci karty Multisport i 50% dofinansowania do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie do posiłków

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.