Oferta pracy

Dyrektor generalny

Manpower

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją strategii i polityki finansowej

  • przedsiębiorstwa

  • Kierowanie finansami, w tym bieżącą oraz długoterminową działalnością operacyjną firmy

  • Nadzór nad pracą zespołu działu finansowo-księgowego

  • Sporządzanie raportów dla Zarządu o sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa

  • Koordynacja wszystkich działów Spółki w tym nadzorowanie pracy podległych komórek

  • organizacyjnych w obszarze ich efektywności

  • Ścisła współpraca z Zarządem

  • Umacnianie pozycji przedsiębiorstwa na rynku i dalszy jej rozwój

  • Usprawnianie procesów działających w firmie oraz komunikacji między działami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finanse, ekonomia lub pokrewne kierunki

  • Doświadczenie wieloletnie na stanowisku Dyrektora generalnego

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w budowaniu struktur finansowych w dużym przedsiębiorstwie

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem finansowym

  • Umiejętność interpretacji sprawozdań finansowych

  • Rozwinięte umiejętności pracy zespołowej i rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość branży TSL

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznej organizacji z długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku

  • Współudział w kreowaniu firmy o dużym znaczeniu rynkowym, będącym jednym ze światowych liderów w swojej branży

  • Elastyczne godziny pracy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer/ laptop, telefon komórkowy)

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy