Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Generalny

M&O - SCANDINAVIAN PARTNER sp. z o.o.

25 00040 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie oraz nadzór zespołu pozyskiwania klientów w Skandynawii.

  • Opracowanie strategii rozwoju i jej realizacja.

  • Optymalizacja kosztów działalności operacyjnej,

  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z firmami zewnętrznymi,

  • Kontrolowanie realizacji założonych celów i raportowanie postępów do Zarządu,

  • Motywowanie i rozwijanie pracowników

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu metodyki zarządzania dużymi projektami,

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży budowlanej w Skandynawii na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność zarządzania i kierowania zespołem pracowników,

  • Samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne, twardy negocjator,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność przełożenia strategii na cele operacyjne i ich konsekwentna realizacja,

  • Myślenie długoterminowe, nastawienie na budowanie rozwiązań systemowych, a nie tylko doraźnych,

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele i priorytety biznesowe.

To oferujemy

  • Pracę w dobrze postrzeganej firmie budowlanej,

  • Możliwość uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i realizacja dużych przedsięwzięć budowlanych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole.