Oferta pracy

Dyrektor Generalny

IPERTON sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Iperton Sp. z o.o., to firma, zajmująca się kompleksowym wykonaniem konstrukcji żelbetonowych na terenie Skandynawii.

Iperton Sp. z o.o. dąży do osiągnięcia pozycji solidnego partnera w branży budowlanej w Skandynawii w perspektywie najbliższych 2 lat.

Poszukujemy najlepszych w branży, którym oferujemy najatrakcyjniejsze warunki na rynku

Opis stanowiska:

  • Stworzenie oraz nadzór zespołu pozyskiwania klientów w Skandynawii.
  • Optymalizacja kosztów działalności operacyjnej,
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • Kontrolowanie realizacji założonych celów i raportowanie postępów do Zarządu,
  • Motywowanie i rozwijanie pracowników.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu metodyki zarządzania dużymi projektami,
  • Min. 2 lat doświadczenia w branży budowlanej w Skandynawii na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania i kierowania zespołem pracowników,
  • Samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne, twardy negocjator,
  • Umiejętność przełożenia strategii na cele operacyjne i ich konsekwentna realizacja,
  • Myślenie długoterminowe, nastawienie na budowanie rozwiązań systemowych, a nie tylko doraźnych,
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele i priorytety biznesowe.

Oferujemy:

  • Pracę w dobrze postrzeganej firmie budowlanej,
  • Możliwość uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i realizacja dużych przedsięwzięć budowlanych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Możliwość pracy w młodym zespole w gronie nietuzinkowych osób.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy