Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Generalny

PLINTRON POLAND sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko polega bezpośrednio zarządowi Plintron Global. Dyrektor Generalny odpowiada za współpracę z Zarządem w celu ustalenia planu oraz celów krótko- i długoterminowych.

  • Odpowiedzialność za zdefiniowanie rocznego planu biznesowego oraz sprzedażowego. Odpowiada za osiągnięcie celów przychodowych oraz za rachunek zysków i strat Plintron Poland. Odpowiedzialny za decyzje na wysokim szczeblu dotyczące polityki i strategii firmy.

  • Nadzoruje codzienną działalność firmy, odpowiada za aspekty finansowe, w tym budżetowanie, raportowanie i audyt.

  • Zapewnia właściwą obsługę prawną, odpowiada za wszystkie dokumenty prawne i stosowanie przepisów regulacyjnych

  • Prowadzi i rozwija identyfikację nowych możliwości rozwoju poprzez ścisłą współpracę z interesariuszami, klientami, dostawcami i partnerami. Buduje sojusze i partnerstwa z innymi organizacjami.

  • Nadzoruje opracowanie oraz wdrażanie polityki operacyjnej i planów strategicznych.

  • Współpracuje z innymi Dyrektorami zarówno w Polsce jak i Plintron Global

  • Rozwija kulturę organizacji i dba o rozwój ogólnej wizję firmy. Motywuje, jest liderem i menadżerem.

  • Zarządza zespołem i odpowiada za coaching pracowników (bezpośredni i pośredni). Odpowiada za rekrutacje nowych członków i budowę zespołu.

  • Jest twarzą Plintron w Polsce, odpowiada za wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Generalnego lub podobnego stanowiska

  • Poparte dowodami sukcesy zarówno na stanowiskach samodzielnych jak i w zakresie pracy zespołowej

  • Wyższe wykształcenie w zakresie: zarządzania, administracji biznesowej lub pokrewnej dyscypliny naukowej, dodatkowym atutem będzie posiadanie MBA

  • Znajomość polskiego rynku telekomunikacyjnego, w tym doświadczenie we współpracy z regulatorem. Preferowane będzie doświadczenie w branży MVNO.

  • Doświadczenie w obszarze rozwoju, sprzedaży, budowania oraz zarządzania przychodami

  • Doświadczenie w pracy z rachunkiem zysków i strat, zarządzania bilansem i przepływami pieniężnymi oraz ogólnych zasad finansów i budżetowania

  • Umiejętność pracy pod presją, efektywnego planowania obciążenia pracą i delegowania obowiązków

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, zdolność do budowania relacji i nawiązywania współpracy

  • Umiejętność budowania porozumienia i relacji między kadrą kierowniczą, kierownictwem wyższego szczebla i pracownikami

  • Zorganizowany sposób pracy, planowanie i silne zarządzanie wynikami

  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie

  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych zagadnień i podejmowania rozsądnych decyzji

  • Umiejętność wzbudzania zaufania i tworzenie zaufania w codziennych relacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • 10-20 i więcej lat doświadczenia zawodowego w tym nie mniej niż 5-7 lat doświadczenia w telekomunikacji (mile widziane doświadczenie w branży MVNO) na stanowisku Dyrektora Generalnego.

  • Biegła znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego (oczekiwany poziom minimum C1).

O nas

Plintron Poland Sp. z o.o. który jest częścią Grupy Plintron będącej światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań dla MVNO i IoT poszukuje idealnego kandydata na stanowisko Dyrektora Generalnego. Będziesz odpowiedzialny za przychody oraz rentowność Plintron Poland. Rola ta wymaga ścisłej współpracy z Zarządem Plintron Global, strukturalnymi operatorami sieci komórkowych, operatorami wirtualnymi sieci komórkowych, klientami korporacyjnym, a także Urzędem Komunikacji Elektronicznej. Dyrektor Generalny definiuje oraz realizuje cele, odpowiada za utrzymanie pozycji lidera i budowę wizerunku marki Plintron w Polsce. Identyfikuje możliwości rozwoju, tworzy plany ekspansji oraz zarządza ich realizacją. Jest liderem.

- Plintron (https://www.plintron.com/) jest największym na świecie kompleksowym, globalnym dostawcą rozwiązań MVNA i MVNE oraz CPaaS. Swoją ofertę dedykuje zarówno MVNO, MNO, a także przedsiębiorstwom i dostawcom rozwiązań IoT na całym świecie.

- Założony w 2008 roku Plintron jest częścią Billion Dollar Group i wprowadził na rynek ponad 140 marek MVNO w przeszło 30 krajach, na wszystkich 6 kontynentach.

- Plintron zapewnia hurtową usługę wirtualnego operatora telekomunikacyjnego oraz kompleksową platformę usług cyfrowych dedykowaną: operatorom strukturalnym, operatorom wirtualnym, perspektywicznemu rynkowi IoT/M2M, a także dostawców usług cyfrowych, w tym innowacyjny rynek Over the Top (OTT).

- Plintron posiada swoją siedzibę główną w Singapurze, a także biura w Dubaju, Austrii, Irlandii, Włoszech, USA, Meksyku, Rosji, Kolumbii oraz światowej klasy Centrum Rozwoju Oprogramowania w Chennai w Indiach.