Logo Pracuj.pl

Dyrektor Hali Sprzedaży

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja i nadzór nad działaniami operacyjnymi prowadzonymi w hali sprzedaży,
  • rozwój sprzedaży, prowadzenie kontroli i zapewnienie realizacji celów finansowych oraz sprzedażowych,
  • analiza wyników sprzedażowych,
  • nadzór nad infrastrukturą i bezpieczeństwem w hali sprzedaży,
  • zarządzanie Pracownikami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • gotowość do podróży służbowych oraz docelowej pracy na terenie całego kraju,
  • bardzo dobra znajomość branży handlowej,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu jednostką sprzedażową w handlu wielkopowierzchniowym,
  • umiejetność zarządzania dużymi zespołami pracowniczymi, planowania i organizowania pracy,
  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania,
  • zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania jak najwyższych standardów pracy,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera oraz umiejętność analizy danych i strategicznego myślenia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Prosimy o dopisek w treści lub tytule maila – GL

[email protected]

Dyrektor Hali Sprzedaży, Gdańsk