Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy (B2B)

CTER Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa działająca na kilkudziesięciu rynkach. W swoim portfolio posiada innowacyjne produkty dedykowane budynkom inteligentnym i rozwiązaniom smart home.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

DYREKTOR HANDLOWY (B2B)
Miejsce pracy: cała Polska - stanowisko mobilne
(siedziba firmy: Warszawa)

Dyrektor Handlowy raportuje bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego w Polsce, funkcyjnie do Global Account Director i zarządza 7-osobowym zespołem. Odpowiada za opracowanie i wdrożenie strategii sprzedażowej w kanale B2B oraz budowanie długofalowych i efektywnych relacji z Klientami firmy.

Główne zadania:

  • Opracowanie, wdrożenie i realizacja strategii biznesowej i planów sprzedaży dla kanału B2B
  • Współtworzenie i współrealizacja strategii biznesowej firmy
  • Zarządzanie i rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego; coaching, mentoring
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami biznesowymi
  • Współpraca z kluczowymi klientami poprzez budowanie partnerstwa biznesowego
  • Budowanie wartości dodanej dla Klientów poprzez prowadzenie projektów w ścisłej współpracy w ramach cross-funkcyjnych zespołów
  • Wspieranie procesów pozyskiwania nowych klientów
  • Zarządzanie wynikami sprzedaży poprzez monitorowanie wskaźników efektywności

Profil kandydata:

  • Minimum 10-letnie doświadczenie sprzedaży w branży B2B (branża techniczna, budowlana, automotive, automatyka lub pokrewne)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie w biznesie B2B i OEM; wiedza z zakresu budownictwa, technologii, automatyki lub przemysłu motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała znajomość języka angielskiego i doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku pracy
  • Silne umiejętności negocjacyjne i zdolność do budowania efektywnej współpracy z kluczowymi klientami
  • Kompetencje w obszarze zarządzania rozproszonym zespołem sprzedaży; rozwój kompetencji podwładnych, silne transwersalne umiejętności zarządzania
  • Proaktywność, zdolności organizacyjne, nastawienie na wyniki, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, zarządzania lub pokrewne

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w opisanym procesie oraz spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie CV w formacie MS WORD za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w temacie korespondencji kodu: DH Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CTER Sp. z o.o.  moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CTER Sp. z o.o.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że CTER Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestr Agencji Zatrudnienia pod numerem: 9099

Ogłoszenie archiwalne