Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

Galeco Sp. z o.o.O firmie

  • Balice (pow. krakowski)

    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie polityką sprzedaży, tworzenie planów sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją,

  • Zarządzanie zespołem działu sprzedaży i marketingu, w tym zespołem sieciowym (rozproszonym), utrzymywanie zaangażowania z uwzględnieniem wartości Galeco

  • Tworzenie strategii sprzedaży oraz wdrażanie adekwatnych modyfikacji w sprzedaży i marketingu na poziomie taktycznym i operacyjnym

  • Kreowanie planów marketingowych oraz akcji wzmacniających sprzedaż, nadzór nad rozwijaniem dostępnych narzędzi w marketingu tradycyjnym i digital marketingu

  • Wsparcie w rozwoju kanałów dystrybucji i sieci partnerów handlowych, negocjowanie warunków współpracy i budowanie profesjonalnych relacji (B2B, B2C)

  • Wspieranie biur handlowych w skutecznym prowadzeniu sprzedaży i obsługi Klienta,

  • Inicjowanie nowoczesnych rozwiązań zwiększających sprzedaż (produkt, usługa) w oparciu o obserwowane trendy rynkowe, wyprzedzających działania konkurencji,

  • Koordynacja programów szkoleniowych kierowanych do architektów, partnerów handlowych i środowiska budowlanego,

  • Przygotowywanie zestawień z obszarów sprzedaży, analiz rynku i konkurencji oraz marketingu wspierających podejmowanie kluczowych decyzji,

  • Monitorowanie efektywności sprzedaży i działań marketingowych oraz wdrażanie usprawnień intensyfikujących realizację celów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, uzupełnione wiedzą techniczną, marketingową i zarządczą,

  • Doświadczenie zawodowe w roli Dyrektora / menedżera sprzedaży i marketingu – min. 4-5 lat w firmie średniej wielkości, najlepiej w segmencie pokryć dachowych,

  • Doświadczenie w kreowaniu rozwiązań podnoszących efektywność sprzedaży i budowania świadomości marki lub działań komunikacji marketingowej,

  • Ugruntowana wiedza w obszarach takich jak: sprzedaż B2B i B2C, marketing tradycyjny, digital marketing, badania rynkowe, public relations i komunikacja, podstawy finansowo-księgowe,

  • Znajomość funkcjonowania rynku budowlanego i organizacji procesu sprzedaży w tym obszarze (mile widziana w zakresie pokryć dachowych / systemów rynnowych),

  • Wysokie umiejętności społeczne w komunikacji i budowaniu relacji opartych na zaufaniu, transparentności, profesjonalizmie oraz optymistycznym podejściu do wyzwań,

  • Zdolność do przewodzenia, bycia liderem zmiany, tworzenia wizji i koncentrowania ludzi wokół idei,

  • Praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji,

  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie analizy i rekomendowania rozwiązań opartych na danych,

  • Praktyczna wiedza w zakresu budownictwa (prawo budowlane, rysunek techniczny),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w znanej na rynku budowlanym polskiej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Odpowiedzialną rolę z realnym wpływem na dalszy sukces firmy,

  • Wymierne korzyści uzależnione od osiąganych wyników oraz możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego,

  • Decyzyjność z możliwością szybkiego wdrażania pomysłów,

  • Pakiet benefitów dostosowany do pełnionych obowiązków.

Galeco Sp. z o.o.

Jako czołowy dostawca systemów odprowadzania wody deszczowej, dążymy do zaspokojenia potrzeb Klientów poprzez profesjonalną obsługę, zaangażowanie i entuzjazm oraz ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań. Partnerstwo, samodzielne myślenie i radość z tego, co się robi, to wartości wyznaczające standardy naszego postępowania.

Galeco to lider segmentu PREMIUM w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów orynnowania. Na deszcz odpowiadamy uśmiechem, szukając pozytywnego wzmocnienia w każdej sytuacji.

Przewiń do profilu firmy