Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Handlowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 13.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BARTER SA jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego oraz nawozów mineralnych.

    Poszukujemy:

    Dyrektora Handlowego

    Miejsce pracy: Białystok

    Obowiązki:

    • kształtowanie i realizacja strategii handlowej firmy,
    • odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,
    • rozwój biznesu w oparciu o istniejące i nowe produkty,
    • kształtowanie polityki sprzedaży oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi odbiorcami i dostawcami,
    • koordynowanie pracy podległych działów firmy, odpowiedzialność za operacyjną działalność spółki,
    • optymalizacja procesów biznesowych,
    • motywowanie, nadzorowanie pracy i dbanie o rozwój pracowników.

    Wymagania:

    • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem,
    • doświadczenie w kontaktach biznesowych,
    • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (min. stanowisko kierownicze związane z zarządzaniem pracą działu/ jednostki) w branży handlowej,
    • praktyka w zarządzaniu zespołem,
    • dobre rozumienie finansów przedsiębiorstwa,
    • determinacja w dążeniu do sukcesu,
    • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy,
    • zorientowanie na potrzeby klientów, cele i wyniki spółki,
    • znajomość języka angielskiego, w tym biznesowego,
    • mile widziana znajomość języka rosyjskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

    Dodatkowo oferujemy:

    • pracę w firmie z polskim kapitałem,
    • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
    • możliwość kształtowania polityki rozwoju firmy,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • przyjazną atmosferę pracy i jasno wytyczone cele do realizacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwającego i przyszłych procesów rekrutacji (art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem w sprawie ochrony danych -RODO)

    Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.