Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

Zakład Mięsny WASĄG Sp.J.O firmie

  • Biłgoraj, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Zakład Mięsny Wasąg

ZM Wasąg to firma rodzinna, zlokalizowana wśród pół i lasów Roztocza na Lubelszczyźnie. Od ponad 29 lat działamy w branży mięsnej i wędliniarskiej, a już prawie 20 lat od momentu, gdy otrzymaliśmy nasz pierwszy certyfikat ekologiczny, dzięki któremu staliśmy się pionierem w produkcji ekologicznej w Polsce. Oprócz certyfikatu EKO, o jakości naszych wyrobów świadczy również, przyznany nam certyfikat 'Marka Lubelskie' - będący symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą zespołu działu handlowego, w tym podejmowanie działań zapewniających realizację założonych planów sprzedażowych.
  • Współpraca z Zarządem w obszarze tworzenia strategii sprzedaży.
  • Poszukiwanie szans biznesowych, usprawnianie istniejących procesów i maksymalizacja osiąganych efektów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem sprzedaży w pionie handlowym w obszarze FMCG min. 5 lat.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu, konsekwencja i wytrwałości w dążeniu do celu.
  • Umiejętność sprawnej analizy danych i ich interpretacji.
  • Kreatywność w poszukiwaniu przewagi rynkowej.
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnym poziomie organizacji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Lider w Polsce na rynku certyfikowanych wędlin i mięsa BIO, co daje ogromne możliwości bardzo łatwego pozyskania nowych klientów ze względu na aktualne trendy żywieniowe.
  • Pracę w gronie doświadczonych pracowników w dynamicznym zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu, w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku.
  • Dodatkowe benefity.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy