Oferta pracy

Dyrektor Handlowy - Biuro Klientów Strategicznych

Impel System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki i rozwój sprzedaży w podległych segmentach rynku

  • Zarządzanie zespołem handlowym

  • Wyznaczanie celów, planów sprzedaży oraz nadzór nad jego realizacją

  • Wsparcie merytoryczne i handlowe w prowadzeniu negocjacji z klientami strategicznymi

  • Analiza kalkulacji i wycen ofert dla kluczowych klientów

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu, inicjowanie działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych rynków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w strategicznych segmentach rynku

  • Koordynowanie projektów sprzedażowych i procesów pozyskiwania strategicznych kontraktów

  • Analiza potencjału sprzedażowego w podległych segmentach

  • Współpraca z regionami handlowymi w całej Polsce

  • Odpowiedzialność i nadzór nad realizacją budżetu oraz bieżące monitorowanie wskaźników biznesowych

  • Raportowanie wyników zgodnie ze standardem obowiązującym w Spółce

Nasze wymagania

  • Min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, związanym z budowaniem strategii sprzedaży oraz zarządzaniem zespołami handlowymi

  • Min 4 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług do dużych firm z różnych segmentów rynku

  • Doświadczenie w sprzedaży usług z obszaru działalności Grupy Impel – będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność współpracy i prowadzenia negocjacji na poziomie strategicznym organizacji

  • Doświadczenie w koordynowaniu dużych projektów sprzedażowych,

  • Umiejętność współpracy z rożnymi działami m.in. działem operacyjnym

  • Motywacja do działania, samodzielność, własna inicjatywa

  • Umiejętności analityczne, pracy na celach oraz orientacja na wynik

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Dalszy rozwój menedżerski w organizacji, będącej liderem usług outsourcingowych

  • Współpracę ze strategicznymi klientami w całej Polsce

  • Szerokie spektrum działania

  • Zaangażowany zespół ekspertów

  • Wyzwania zawodowe i dynamiczne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej i programu Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość włączenia się w działania CSR

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego

  • system premiowy