Logo Pracuj.pl

Dyrektor Handlowy - Biuro Klientów Strategicznych

Impel System spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki i rozwój sprzedaży w podległych segmentach rynku
  • Zarządzanie zespołem handlowym
  • Wyznaczanie celów, planów sprzedaży oraz nadzór nad jego realizacją
  • Wsparcie merytoryczne i handlowe w prowadzeniu negocjacji z klientami strategicznymi
  • Analiza kalkulacji i wycen ofert dla kluczowych klientów
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu, inicjowanie działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych rynków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w strategicznych segmentach rynku
  • Koordynowanie projektów sprzedażowych i procesów pozyskiwania strategicznych kontraktów
  • Analiza potencjału sprzedażowego w podległych segmentach
  • Współpraca z regionami handlowymi w całej Polsce
  • Odpowiedzialność i nadzór nad realizacją budżetu oraz bieżące monitorowanie wskaźników biznesowych
  • Raportowanie wyników zgodnie ze standardem obowiązującym w Spółce

Nasze wymagania

  • Min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, związanym z budowaniem strategii sprzedaży oraz zarządzaniem zespołami handlowymi
  • Min 4 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług do dużych firm z różnych segmentów rynku
  • Doświadczenie w sprzedaży usług z obszaru działalności Grupy Impel – będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy i prowadzenia negocjacji na poziomie strategicznym organizacji
  • Doświadczenie w koordynowaniu dużych projektów sprzedażowych,
  • Umiejętność współpracy z rożnymi działami m.in. działem operacyjnym
  • Motywacja do działania, samodzielność, własna inicjatywa
  • Umiejętności analityczne, pracy na celach oraz orientacja na wynik
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Dalszy rozwój menedżerski w organizacji, będącej liderem usług outsourcingowych
  • Współpracę ze strategicznymi klientami w całej Polsce
  • Szerokie spektrum działania
  • Zaangażowany zespół ekspertów
  • Wyzwania zawodowe i dynamiczne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej i programu Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • możliwość włączenia się w działania CSR
  • baza szkoleń na platformie e-learningowej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego
  • system premiowy

Dyrektor Handlowy - Biuro Klientów Strategicznych, Wrocław