Oferta pracy

Dyrektor handlowy Combat

COMBAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Strzelectwo, turystyka, survival, majsterkowanie – miłośnicy tych aktywności znajdą u nas wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich pasji. Wchodzimy w skład grupy x-kom, dzięki czemu bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Pracujemy dynamicznie, z zaangażowaniem i troską o zadowolenie klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży retail, w pracy w dużej organizacji
  • Znajomość branży e-commerce, w tym typowych dla niej działań marketingowych
  • Znajomość podstawowych obszarów finansowych w biznesie, takich jak monitoring cashflow oraz budowanie budżetów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności myślenia analitycznego
  • Biegła znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności przewidywania zachowań konsumentów, na podstawie dokonanych analiz produktów w danym segmencie
  • Doświadczenie w zarządzaniu oraz pracy w zespole rozproszonym
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej samoorganizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność motywowania oraz rozwiązywania konfliktów
  • Wyczucie i zmysł handlowy
  • Pasja, kierowanie się zasadami i otwartość

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • Znajomość języka niemieckiego, w stopniu pozywającym na swobodna komunikację
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami marketingowymi
  • Znajomość oraz zainteresowanie obszarem militaria/outdoor

Twoje obowiązki:

  • Budowanie oraz realizacja strategii handlowej Combat
  • Współtworzenie strategii marketingowej Combat
  • Tworzenie, koordynowanie oraz optymalizowanie procesów sprzedażowych i zakupowych
  • Koordynowanie, wdrażanie oraz rozwój procedur obowiązujących w dziale, w tym Modyfikacja i zarządzanie systemem motywacyjnym
  • Udział w negocjacjach umów z Partnerami
  • Wsparcie, budowanie oraz utrzymywanie jak najlepszych relacji z Partnerami biznesowymi
  • Dbałość o kreowanie dobrego wizerunku firmy na zewnątrz
  • Współpraca z innymi działami, a w szczególności z Działem Marketingu i oferty, Sprzedaży oraz IT

Co zyskasz pracując z nami?

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Praca w najmłodszym sklepie, wchodzącym w skład grupy x-kom
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • zastrzyk energii
  • wewnętrzny program poleceń
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne