Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

HUTA BANKOWA Sp. z o.o.O firmie

HUTA BANKOWA Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 24

Dąbrowa Górnicza

Huta Bankowa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zadania:

  • opracowanie strategii sprzedaży dla spółki;
  • przełożenie strategii na cele operacyjne i nadzór nad ich realizacją;
  • opracowywanie budżetu sprzedaży krajowej i zagranicznej i jego realizacja;
  • monitorowanie i analiza rynku;
  • rozwój rynku poprzez nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i budowanie relacji biznesowych;
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych;
  • utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami;
  • negocjacje handlowe i zawieranie umów;
  • dbanie o wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz;
  • zarządzanie podległym zespołem, w tym weryfikacja kompetencji pracowników biura handlowego.

Wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w branży stalowej;
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (handel i marketing lub pokrewne);
  • dobra znajomość rynku wyrobów stalowych (krajowego i międzynarodowego);
  • umiejętność zarządzania zespołem, zadaniami oraz czasem;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, planowania i budowania strategii;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem);
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy;
  • mobilność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznej organizacji
    • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników sprzedażowych (pensja zasadnicza + premia za wyniki sprzedaży)
    • możliwość rozwoju zawodowego, udział w procesie decyzyjnym w zakresie strategii rozwoju firmy
      • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego
      • dnarzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon służbowy

W celu pozyskania więcej informacji prosimy o kontakt:
Tel. 507122983

Aplikacje prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy