Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Dyrektor handlowy

Abalone Poland Sp. z o.o.

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Poszukujemy Dyrektora Handlowego, do firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu, z branży sportowej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie strategii handlowej na rynku krajowym i europejskim

  • Zarządzanie Działem Handlowym firmy i podległymi działami sprzedażowymi

  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży produktów

  • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku w celu pozyskiwania szans rozwoju i kreowania zmian

  • Skuteczna realizacja i współtworzenie polityki asortymentowej i cenowej

  • Inicjowanie działań mających na celu maksymalizację wyników sprzedaży w zakresie działań handlowych i w procesie planowania produkcji

  • Udział w rozmowach handlowych z kluczowymi klientami, prowadzenie negocjacji, budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

  • Reprezentowanie firmy we wszystkich aspektach handlowych

  • Ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane ekonomia, finanse lub pokrewne)

  • Doświadczenie w dziale handlowym w firmach produkcyjnych

  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży

  • Efektywne budowanie oraz zarządzanie zespołem handlowym

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra znajomość pakietu office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku Dyr. Sprzedaży krajowej i zagranicznej- produktów własnych

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (ewentualnie Umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

  • Premie miesięczne/ kwartalne

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji w branży sportowej

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)

  • Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Przewiń do profilu firmy