Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy posiadają wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu zasobami ludzkimi i specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego klienta firmy z branży handlowej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Dyrektora Handlowego

Numer ref.: Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • nadzór strategiczny i operacyjny nad procesami zakupowymi i sprzedażowymi,
  • opracowanie spójnej polityki zakupowej dla spółek detalicznych i hurtowych w Grupie,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz otoczenia konkurencyjnego,
  • optymalne wykorzystanie możliwości sklepów w celu negocjowania najatrakcyjniejszych warunków handlowych,
  • współpraca przy rekrutacji pracowników działu zakupów,
  • wyznaczanie celów dla podwładnych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • nadzór nad tworzeniem i realizacją budżetów obrotowych i przychodowych w podległym obszarze,
  • zapewnienie płynności finansowej poprzez optymalizację zapasów magazynowych.

Oczekiwania:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale zakupów- warunek konieczny,
  • znajomość lub doświadczenie w branży spożywczej-warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe ,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • zdolności analityczne,
  • znajomość j. angielskiego mile widziana ,
  • umiejętność współpracy z osobami na różnym poziomie organizacji.

Oferujemy:

  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania bieżącej pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy