Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

Tigura Sp. z o.o. O firmie

15 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Tigura dla swojego nowego klienta – firmy z branży kosmetycznej – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Dyrektor HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: województwo dolnośląskie
OPIS STANOWISKA:
  • Opracowywanie kompleksowej strategii sprzedażowej i odpowiedzialność za spójne działanie wszystkich kanałów sprzedaży w firmie;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych i długofalowych relacji z klientami (także poprzez wizyty osobiste);
  • Bieżące monitorowanie, weryfikowanie i analiza rynku pod kątem możliwości sprzedażowych;
  • Zarządzanie 10 osobowym zespołem sprzedażowym w tym motywowanie, szkolenie i koordynowanie pracy;
  • Tworzenie polityki cenowej, negocjowanie warunków i umów z klientami;
  • Opracowywanie raportów sprzedaży, ofert, umów itp.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy m.in. działem e-commerce i marketingu.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Handlowego/Dyrektora Sprzedaży/Dyrektora Oddziału min 3 lata;
  • Pełna samodzielność w działaniu, szukanie możliwych rozwiązań, kreatywne podejście;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie, sprzedaż i marketing itp.
  • Znajomość branży kosmetycznej i realne zainteresowanie tą dziedziną;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Znajomość technik handlowych i umiejętne prowadzenie rozmów z klientami biznesowymi;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i dzielenia się pomysłami;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość na zmiany i elastyczne podejście.

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie na poziomie 15000-20000 tys. zł brutto;
  • Możliwość częściowej pracy w trybie zdalnym;
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B – do wyboru);
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Szeroki pakiet szkoleniowy,
  • Duża samodzielność w działaniu, możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Dostęp do szerokiej gamy produktów w branży beauty;
  • Możliwość wsparcia w relokacji dla osób zdecydowanych na przeprowadzkę w okolice Wrocławia.
  • Niekorporacyjna atmosfera w szybko rozwijającej się firmie, wyjazdy integracyjne i wspólne wyjścia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy