Oferta pracy

Dyrektor Handlowy ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie efektywnych relacji z dużymi klientami korporacyjnymi na wielu poziomach w organizacji Klienta (HR, Dyrektor Finansowy, Zakupy, C- LEVEL)

  • Odpowiadanie za wynik sprzedażowy programów grupowych

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku Nationale-Nederlanden

  • Odpowiadanie za opiekę merytoryczną nad procesem sprzedaży ubezpieczeń grupowych na życie

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy na temat świadczonych przez Nationale-Nederlanden usług finansowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku zarządzanie lub finanse

  • Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi

  • Posiadanie wysokiego poziomu wiedzy na temat rynku ubezpieczeń grupowych na życie w Polsce

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Wysoki poziom etyki i skuteczność w działaniu

  • Zdolność do przekonywania innych do swojej racji

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami