Dyrektor Handlowy / Dyrektor Sprzedaży

JOBHOUSE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii biznesowej mającej na celu zwiększenie efektywności i maksymalizacji działań handlowych;

  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez organizację pracy, dbanie o rozwój poszczególnych pracowników oraz budowanie zaangażowania i motywację jego członków;

  • Pozyskiwanie strategicznych klientów dla firmy, przygotowywanie indywidualnych propozycji dopasowanych do każdego kontrahenta i negocjowanie warunków współpracy;

  • Odpowiedzialność za rozwój biznesu i wyniki handlowe, a w razie potrzeby wdrażanie działań mających na celu ich poprawę i ocena efektywności wdrożonych zmian;

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analizowanie sytuacji rynkowej wpływającej na sprzedaż;

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych na potrzeby organizacji oraz ścisła współpraca z Zarządem.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na pokrewnym stanowisku w obszarze branży technicznej;

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi pod kątem współpracy z członkami zespołu oraz doboru odpowiednich działań motywacyjnych zapewniających realizację zaplanowanych wyników sprzedażowych;

  • Zdolności interpersonalne – łatwość w nawiązywaniu nowych relacji oraz umiejętność identyfikacji potrzeb Klienta;

  • Energię i pozytywne nastawienie, a także nieszablonowy sposób myślenia pozwalający na pozyskiwanie kluczowych klientów dla biznesu;

  • Komunikację w języku angielskim umożliwiającą prowadzenie swobodnych rozmów z kontrahentami zagranicznymi;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie oparte na podstawie i wypracowanej premii oraz dodatkowe benefity;

  • Prowadzenie i uczestniczenie w ciekawych projektach na arenie krajowej i międzynarodowej;

  • Współpracę z ambitnymi pracownikami, którzy są otwarci na nowe pomysły i realizację wyznaczanych przez Ciebie celów;

  • Partnerskie podejście do współpracy, konkretnie określane cele oraz jasny feedback ze strony przełożonych;

  • Realny wpływ na politykę handlową firmy oraz możliwość wprowadzania własnych inicjatyw zmierzających do powiększania wyników sprzedażowych.

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Przewiń do profilu firmy