Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

Aves Sp. z o.o.

16

Gajewniki (pow. zduńskowolski)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie całokształtem zagadnień związanych ze sprzedażą na rynku krajowym w kanale tradycyjnym i nowoczesnym, w tym opracowanie i realizacja polityki handlowej opartej na długookresowej strategii rozwoju

  • Przygotowywanie i wdrażanie budżetów sprzedażowych oraz nadzór nad ich realizacją

  • Inicjowanie i dobór odpowiednich działań handlowo-marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedaży

  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej Zarządowi firmy

  • Odpowiedzialność za wyniki we wszystkich kanałach sprzedaży

  • Realizacja określonych KPI ilościowych oraz marżowych

  • Podejmowanie działań rozwijających pozycję firmy na rynku

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • Analiza działań konkurencji oraz reagowanie adekwatnie do zmieniającej się sytuacji rynkowej

  • Przetwarzanie danych rynkowych celem nanoszenia niezbędnych korekt co do podejmowanych działań strategicznych

  • Otwartość na podjęcie działań operacyjnych pomimo odpowiedzialności strategicznej

  • Przygotowanie okresowych raportów sprzedaży oraz ich prezentacja na spotkaniach zarządu

  • Aktywne podejmowanie inicjatyw oraz przedstawianie sugestii pod kątem usprawniania biznesu oraz podwyższania efektywności działań struktur firmy

  • Odpowiedzialność za negocjowanie warunków handlowych oraz ich egzekwowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Marketing, sprzedaż lub zarządzanie)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży w spółce produkcyjnej z branży FMCG – warunek konieczny

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym i tradycyjnym poparte sukcesami – warunek konieczny

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Doskonała znajomość branży mięsnej - ten warunek jest ważnym atutem

  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielnego długoterminowego planowania i wyznaczania kierunków działań podległym pracownikom

  • Zdolności analityczne, silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Duże doświadczenie w analizie danych rynkowych oraz umiejętność wyciągania wniosków, przedstawiania rozwiązań na ich bazie

  • Zdolności do szybkiego i skutecznego podejmowania decyzji

  • Doświadczenie w pracy w firmach o strukturach właścicielskich będzie dodatkowym atutem

  • Wpojony nawyk podejmowania dodatkowych działań oraz decyzji w oparciu o cyfry oraz dodatkowe dane o rynku

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Prestiżowe i samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy powiązany z wynikami pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, komputer)

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na politykę organizacji

  • Pracę z młodym, dynamicznym i kreatywnym Zespołem

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • system premiowy

AVES Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990. Jesteśmy polską rodzinną firmą z trzydziestoletnim doświadczeniem w przetwórstwie drobiu i produkcji wędlin oraz dań gotowych.

Spółka jako podmiot odpowiedzialny społecznie prowadzi politykę, której jednym z elementów jest dostarczanie najwyższej jakości produktów odpowiadając w ten sposób na indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy